Úvodní stránka » Služby

Naše firma poskytuje služby v mezinárodní kamionové přepravě a to výhradně realizované vlastním vozovým parkem. Zajišťujeme komplexní servis od rozvozu kusových zásilek a materiálů až po celovozové přepravy. Odborné znalosti a zkušenosti dávají firmě schopnost poskytovat garanci kvality nabízených služeb v celém rozsahu. Zákazníkům nabízíme všechny výhody komplexního a individuálního přístupu, odborného poradenství, rychlosti a spolehlivosti.

Mezinárodní přepravy jsou realizovány moderním vozovým parkem a to plachtovými návěsy třístranné shrnovací s výškou ložné plochy 2,75 m a nebo vozy Low – Deck s výškou 3,0 m. Pro expresní přepravy využíváme dodávkové vozy MB Sprinter.

Všechny přepravované zásilky jsou pojištěny a každý obchodní partner se může přesvědčit o řádném uzavření pojistné smlouvy. Firma OPTIMUM 3000 s.r.o. je pojištěna u České pojišťovny a.s. smlouvou na pojištění odpovědnosti za škodu silničního dopravce a nově také vlastníme pojistnou smlouvu na KABOTÁŽNÍ přepravy po Německu. Tato smlouva splňuje veškeré náležitosti pro přepravy prováděné na území jiného státu (Německo).

 

Novinky

TOPlist

OPTIMUM 3000 s.r.o.

Transport & Logistics

OPTIMUM 3000 s.r.o., Do Blatin 373, 155 21 Praha, Czech Republic +420 604 333 000 FAX +420 371 585 757